E-mail
Úvodní stránka - homepage Profil společnosti Služby, které nabízíme Naši klienti Odkazy na jiné zajímavé stránky   Kontaktní informace
         
 
   

O NÁS

TOP AUDITING je auditorskou, poradenskou společností a znaleckým ústavem, patřící ve svém oboru mezi dvacet největších společností tohoto typu v České a Slovenské republice.

TOP AUDITING rovněž od roku 1997 zpracovává znalecké posudky v rozsahu znaleckého oprávnění vydaného Ministerstvem spravedlnosti České republiky. Před tímto datem zpracovávala společnost odborné posudky, týkající se této oblasti. Zabezpečujeme též komplexní služby včetně koordinace v procesech přeměn společností, podnikových kombinací, v procesech fúzí, sloučení, splynutí, rozdělení a změn právních forem hospodaření.

Veškeré služby zaměřujeme na klientelu malých, středních a v některých případech i velkých společností a korporací, které požadují odborná a flexibilní řešení, která usnadní jejich podnikání.

Společnost TOP AUDITING byla založena v roce 1992, tedy na počátku rozmachu auditorských společností jak v České republice, tak i ve Slovenské republice.

V průběhu naší existence došlo k rozšíření společnosti. TOP AUDITING v devadesátých letech minulého století založil dceřiné společnosti a v celém uspořádání zaměstnává na 40 zaměstnanců. Tito zaměstnanci vlastní osvědčení k výkonu auditorských činností jak v České republice, tak i ve Slovenské republice, dále vlastní osvědčení Komory daňových poradců České republiky s příslušnou odbornou znalostí konkrétních podmínek, které jsou v obou zmiňovaných republikách. Výhodné umístění dceřiných společností nám umožňuje být našim klientům vždy nablízku.

 
           
  Webdesign & grafika